نحوه کار با دستگاه لیزر اشنایدر

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس که جدیدترین مدل آن اشنایدر پلاس 2024 است یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین دستگاه های لیزر چهار طول موج در بازار دستگاه های لیزر ایران است.
در  دستگاه لیزر اشنایدر پلاس  به دلیل وجود منوی کاربردی و کاربری راحت آموزش اپراتوری این دستگاه خیلی پیچیده نیست و اپراتور با توجه کردن به آموزش دستگاه در روز تحویل به راحتی می تواند کار با دستگاه را شروع کند.
در این مقاله قصد داریم با چند بند توضیح تئوری و در نهایت یک فیلم آموزشی کامل اپراتوری صفر تاصد کار با دستگاه لیزر اشنایدر پلاس را برای شما عزیزان شرح دهیم.
بعد از اب کردن دستگاه لیزر اشنایدر پلاس و روشن کردن دستگاه شما در صفحه اول با دو آیکون برخورد می کنید که آیکون تنظیمات و هندپیس دستگاه می باشد آیکون تنظیمات برای شرکت و تنظیم پارامتر ها است اما آیکون هندپیس مربوط به اپراتور است که اپراتور با انتخاب کردن این بخش وارد منوی بعدی خواهد شد.

آیکون هندپیس


در منوی بعدی شما انتخاب جنسیت رو دارید که هم آقا و هم خانم در این بخش وجود دارد که اپراتور می تواند این بخش را بسته به جنسیت مراجعه کننده انتخاب کند.

تعیین جنسیت


در بخش بعدی اپراتور انتخاب تایپ پوستی را دارد که با توجه به چهار طول موج بودن دستگاه لیزر اشنایدر پلاس محدودیتی برای انتخاب تایپ پوستی ندارد و شما از روشن اروپایی تا سیاه افریقایی را با توجه به تایپ پوستی مراجعه کننده می توانید انتخاب کنید.

انتخاب رنگ پوست در دستگاه لیزر اشنایدر پلاس


منوی بعدی مربوط به ضخامت مو می باشد که اپراتور بسته به نواحی و جلسات مراجعه کننده می تواند از نازک تا ضخیم ضخامت موهارا انتخاب کنید.
معمولا برای صورت ضخامت موی نازک و دیگر نواحی ضخامت موی متوسط و ضخیم انتخاب میشود و در جلسات بالا که مو نازک میشود برای تمام نواحی ضخامت موی نازک انتخاب میشود.

تعیین ضخامت مو


در منوی بعد شما ناحیه مورد نظر را برای لیزر انتخاب می کنید که در این جا هم می توانید تک تک نواحی را به صورت جداگانه انتخاب کنید و هم می توانید پا ارا انتخاب کنید که تلفیقی از موهای کل بدن است و شما بجز صورت می توانید تمام نواحی را با انتخاب پا لیزر کنید.

انتخاب ناحیه لزر توسط دستگاه اشنایدر پلاس


در قسمت پارامتر های اصلی دستگاه شما عمق نفوذ اشعه ،پهنای پالس،فرکانس دستگاه،تایم شات زنی لیزربار و لول کولینگ دستگاه را دارید.
در قسمت سنسور های  دستگاه لیزر اشنایدر شما سنسور عیب یاب خودکار،سنسور گیج آب،سنسور دما،سنسور غلظت آب و سنسور فلو را دارید که هر کدام از این موارد در صورت مشکل در صفحه نمایش دستگاه اخطار می دهند و شما باید با واحد فنی شرکت تماس حاصل فرمایید‌. در سیستم سیو پرونده شما نام مشتری را وارد کرده و در منوی بعدی تاریخ مراجعه برای جلسه اول را ثبت می کنید و در جلسه بعد با توجه به پارامتر های جلسه اول پارامترهای مناسب برای جلسه بعد را تنظیم می کنید.

پست قبلی

آموزش کار با دستگاه لیزر تیتانیوم

پست بعدی

مقایسه لیزر اشنایدر و تیتانیوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در سراسر کشور میباشد.

مهندس جونبخش

۰۹۱79232894

مهندس جونبخش

09179232894

برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.
سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید