سوالات متداول

تیم پشتیبانی ما در دفتر نمایندگی تبریز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در سراسر کشور میباشد.

 • تجهیز گستر لیزر تبریزفراهم کردن راحت ترین شرایط خرید در ایران با اقساط طولانی مدت
 • ارائه گارانتی تضمین کیفیت و عودت دستگاه
 • ارائه خرمات پس ار فروش در کمترین زمان ممکن
 • ارائه طولانی ترین گارانتی در ایران تا 40 ماه
 • ارتقای دستگاه های لیزر فروش رفته پس از منسوخ شدن

شرایط فروش تجهیز گستر لیزر تبریزاز آنجا که شرکت تجهیز گستر لیزر همواره در جهت رشد و کمک به صنعت زیبایی کشور تلاش کرده لذا با در نظر گرفتن شرایط فروش اقساطی و اقساط بلند مدت برای پزشکان و سرمایه گذاران عزیز شرایط خرید دستگاه ها را تا حد امکان سهل نموده و این عزیزان می توانند با پرداخت حداقل پیش پرداخت ممکن دستگاه ها را به صورت اقساط و بدون سود از این شرکت خریداری نمایند.

خدمات پس از فروش شرکت تجهیز گستر لیزر تبریزشرکت تجهیز گستر لیزر در زمینه خدمات پس از فروش هم از موفق ترین شرکت های فعال در عرصه تجهیزات زیبایی و کلینیکی بوده و همواره تعهداتی که در قرارداد شرکت با پزشکان و سرمایه گذاران عزیز قید شده در کوتاه ترین زمان ممکن با توجه به وجود نیروهای فنی متخصص و تیم فنی خدمات سیار در شرکت به بهترین شکل و به نحو احسن در محل و یا در صورت نیاز در مرکز تعمیرات شرکت تجهیزگستر لیزر انجام شده است.

گارانتی تضمین کیفیت شرکت تجهیز گستر لیزر تبریزاز آنجا که مهم ترین مساله در بحث خرید تجهیزات زیبایی و کلینیکی گارانتی دستگاه و اطمینان بابت خرید دستگاه از یک شرکت متاهد به انجام خدمات می باشد لذا شرکت تجهیز گستر با در نظر گرفتن گارانتی بلند مدت و همچنین با توجه به کیفیت بالای دستگاه ها و اطمینان از جوابدهی دستگاه ها با در نظر گرفتن گارانتی عودت جوابدهی این اطمینان را برای خریداران محترم دستگاه های لیزر و تجهیزات زیبایی فراهم می کند تا با خیال آسوده و با اطمینان از ساپورت خدمات و انجام کامل تعهدات مربوط به گارانتی خریدی مطمئن و بدون دغدغه را انجام دهند.

آموزش اپراتپر لیزر تجهیز گستر لیزرتیم حرفه ای شرکت تجهیز گستر لیزر با توجه به اهمیت آموزش دستگاه ها و لزوم کار کردن با آن ها با دقت و آگاهی کامل دوره های آموزشی کاملی را برای مشتریان عزیز برگزار می کند تا این عزیزان با آشنایی کامل و داشتن اطلاعات کافی بتوانند بهترین نتیجه را از کار کردن با دستگاه ها دریافت کنند همچنین با توجه به لزوم باز اموزی دستگاه ها و تجهیزات زیبایی و کلینیکی تیم آموزشی و فنی شرکت تجهیز گستر همواره با مشتریان در ارتباط بوده و درصورت لزوم باز اموزی دستگاه ها به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

ثبت سفارشبرای سفارش کالا ابتدا فرم درخواست کالا را تکمیل نمایید تا مشاوران فروش ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ثبت قرارداد شرکت تجهیز گستر لیزرخیر . شرکت تجهیز گستر لیزر جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز امکان ثبت سفارش بصورت غیر حضوری را فراهم کرده است.

نحوه تحویل کالابه موارد مختلفی بستگی دارد بین 2 تا 45 روز امکان پذیر است. 

تحویل کالا در محلبله . کارشناس ما به همراه کالا به محل شما مراجعه و دستگاه را نصب و تحویل می دهد.

خدمات پس از فروشپس از تحویل دستگاه و آموزش کامل توسط کارشناس شرکت، شما با مرکز خدمات پس از فروش شرکت ارتباط داده خواهید شد و این مرکز همه روزه پاسخگوی شما خواهد بود.

ســـوال شــمــا در این صفحه نـــیـــســــــت؟

  تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در سراسر کشور میباشد.

  مهندس جونبخش

  ۰۹۱79232894

  مهندس جونبخش

  09179232894

  برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حسابی ندارید؟

  یک حساب کاربری ایجاد کنید